כתבות ומאמרים בנושא צילומי הריון

סטודיו מלינקה

צילומי הריון

smiles photography

צילומי הריון בטבע

אורית פרידמן – צילום מקצועי

צילומי הריון מיוחדים

סטודיו לצילום Photogali

צילומי הריון

סטודיו ישראל יניב

צילומי הריון

צילומי הריון | צלם הריון | צלמת הריון | צילומי הריון בטבע

הריון ראשון הוא וודאי אחת התקופות המשמעותיות, המיוחדות והחשובות בחייה של האישה ולא פחות בחייו של הבן הזוג שלצידה, זוהי תקופה מלאת שינויים קטנים אך מהותיים, רגשות עזים, פליאה, התרגשות וציפייה לילד או לילדה שיוולדו.

זוגות רבים בוחרים לתעד את ההריון (לאו דווקא הריון ראשון אלא גם שני ושלישי), אם במהלכו ואם לקראת סופו וזוכים בחוויה ייחודית ומזכרת נפלאה מהימים או החודשים שקדמו ללידה. ידוע שאשה בתקופת הריונה היא זוהרת וזורחת, התפתחות וגדילת העובר בגופה גורם לאושר שקשה לנסחו במילים, ואם בעבר לא נהגו לעסוק במלאכת תיעוד ההריון (מלבד אולי העוסקים באומנות ובצילום כמקצוע, או תמונות בהן נראית האם במהלך הריון כבכל ימות השנה מלבד תוספת של בטן הריונית) הרי שכיום קיימת האופציה הנהדרת הזו, הן לאישה/האם והן לבן זוגה/האב לשמר את התקופה הזו חיה בזכרונם לא רק מבחינת רגשות ותחושות אלא גם בצורה מוחשית וגשמית – צילום אומנותי.

צילומי הריון מקצועיים מספקים את האפשרות לתיעוד אומנותי ויצירתי, אם בסטודיו של הצלם/צלמת, ואם בביתם של ההורים לעתיד, האווירה נינוחה, התפאורה ניתנת לשינוי, רמת האינטימיות הנוצרת היא גבוהה והתוצאה הופכת ליפה במיוחד, צילומי הריון הם מעין מתנה – לאם, לזוג, למשפחה, להורי הזוג וכמובן לילד או לילדה שיוולדו ויוכלו מאוחר יותר להביט בתמונות המתעדות את הרגשות והרגעים בטרם הגיחו לעולם.

חשוב שהצלם (או הצלמת) יהיה אדם שימצא חן בעיניכם, שתרגישו נוח במחיצתו ותוכלו להיפתח בפניו, רק כך תוכלו להנות מאווירה רגועה, מתהליך נטול מבוכה וביישנות ותזכו לתוצאות אותנטיות. חשוב כמובן מלבד בדיקת הכימיה ביניכם לבין הצלם לבקש ולצפות בפורטפוליו – תיק עבודות, לבחון אותן ולראות האם הצילומים מוצאים חן בעיניכם, האם האיכות גבוהה, האם הם לטעמכם וכך להחליט בבטחה, אנחנו פה כדי להכיר לכם מבחר צלמים מנוסים וראויים בתחום צילומי ההריון, לצילום מקצועי, אמין ואיכותי, מלאו את הטופס ותקבלו מאיתנו את כל המידע הנדרש.

מאמרים פופולריים

תפריט נגישות