נוצרים זיכרונות
קרדיט : סטודיו מלינקה

בעידן שבו כמעט לכל אדם ישנו מכשיר נייד אחד (לפחות) עם פונקציות צילום, פילטרים ואפקטים, נראה שמשימתו הנאמנה של הצלם אינה נחוצה. זה רחוק מאוד מלהיות נכון, שכן לא (רק) המצלמה שמזכה את הצלם בתואר מקצועי. אלו כישוריו האמנותיים, יכולתו לזהות את האמנות, הרגש והסיפור מאחורי הרגע ולתעדו כראוי ובאופן פוטוגני. צלם מקצועי ימצא את היפה והפוטוגני גם ברגעים בהם האדם האחר היה מתקשה לראות זאת. ולכן, הוא כה נחוץ והכרחי באירועי חיים מרגשים שחשוב לתעד ולנצור בזיכרון מרגש ומוחשי.

מתחברים לטבע בשניים

לא, הפעם אנחנו לא דנים בצילומי זוגיות למען האמת. צילומי הריון בטבע הם התפאורה הטבעית, הנינוחה והמושלמת לצילומי ההיריון. למעשה, מדובר במסר כפול – אימא (בקרוב מאוד) המצטלמת יחד עם אימא אדמה, הטבע הפורה והמלבלב. יחד עם הצלם או הצלמת, את תבחרי את התפאורה הטבעית שבה תרצי לצלם ויחדיו תבחרו את הקונספט לצילומים. תוכלי לצרף את אישך לתמונה, להצטלם לבד או יחד עם המשפחה והחברים. המזכרת הנהדרת תאפשר לך להמשיך ולהתרגש בעתיד מרגעי העבר הקסומים. אל תשכחי להראותם לילדים!

חיבור מצוות בטבע

הטבע משמש את התפאורה הנהדרת לכל מטרת צילומים שהיא. בוק בת מצווה בטבע אינו יוצא דופן. לצורך הבוק, כלת המצוות תלבש את בגדיה היפים ותצא לטבע במטרה להנציח את הרגע שבו היא מתבגרת ונהפכת מילדה לנערה. התמונות הנהדרות יוכלו להיות מוצגות בסרטון אירוע מרגש לנוכח כל המוזמנים.

סטודיו מלינקה – כשאמנות פוגשת צילום

מלי פנסו היא האמנית שמאחורי סטודיו מלינקה. סיפור הפיכתה לצלמת הריון מרגש ומנחה אותנו שמסלולנו בחיים אינם תמיד צפויים ושיחד עם אומץ לב, תעוזה המהולים בכישרון, ניתן להצליח. מלי תמיד עסקה באמנות ולכן זה לא היה מפתיע כשנרשמה ללימודי עיצוב גרפי. במקביל, היא המשיכה לפתח את תחביב הצילום עד שהבינה שזו תשוקתה בחיים – להנציח רגעים בחיים. בסטודיו מלינקה תמצאו חבילות קונספט צילום, החל מעיצוב, תפאורה ואביזרים מיוחדים ועד לבימוי וצילום כמו כן תוכלו גם למצוא סדנת צילום. לא, אינכם מוכרחים להיות פוטוגניים במיוחד כדי להצטלם משום שצלם או צלמת מקצועית יאדירו את הפוטוגניות שלכם בתמונות מחמיאות. התקשרו עכשיו 054-7928-353.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here