פוטושוט צילום אירועים

צלם אירועים

תכלת צילום ברמה אחרת

צילום אירועים

צלמוס סטודיו נייד

צלמים במרכז

איך בוחרים צלמי אירועים ונפטרים מכל הדאגות הקשורות לתיעוד האירוע? ממלאים טופס מקוון קצר ומקבלים הצעות שוות ממאגר הצלמים המובילים שלנו ללא תשלום וללא התחייבות!

אחד האירועים החשובים ביותר בחייכם מגיע, ותכף ממש תעמדו מתחת לחופה, תחגגו לילד בר מצווה, הילדה היקרה שלכם תתרגש בבת המצווה שלה או שפשוט תחגגו עם העובדים שלכם את הפרויקט החדש שסיימתם בהצלחה.

אתם הולכים ליהנות ואין ספק שחשובה מאוד ההרגשה בזמן האירוע, אבל חשוב גם שתנציחו את האירוע וחשוב שהרגשות, החוויות, הרגעים הגדולים, החיוכים הקטנים והאוויר המיוחדת תונצח גם בתמונות. ובנוסף, רוב כוכבי האירועים אינם זוכרים הרבה מהחגיגה ולכן חשוב להביא צלם אירועים טוב שיידע להביא לידי ביטוי את האווירה והרגיע הקטנים והגדולים כאחד דרך התמונות.

צלם אירועים, כמו גן אירועים, אם כן הוא אחד המפתחות החשובים להצלחתו של אירוע. אומנם את התמונות אורים אחרי הרגעים הגדולים, אבל האירוע חיים להיות מונצח בצורה הטובה ביותר.

בבחירת צלם אירועים בין מבחר גדול של צלמי אירועים חשוב להקפיד על מספר כללים חשובים:

צלמי אירועים – פרמטרים חשובים לבחירה

עבודות קודמות – חשוב לראות אלבומים מאירועים קודמים. בקשו לראות אלבום שלם מחתונה ולא מקבץ או אוסף. זו לא חוכמה לאסוף מאה תמונות טובות מ-30 אירועים שונים. שימו לב אם ממקבץ התמונות קיבלתם את תמונת האווירה הכללית, תראו אם יש לצלם נקודות מבט אומנותיות, שימו לב שהוא לא מתמקד המנות או סידור שולחנות יתר על המידה, ואם הוא תופס את הרגעים הקטנים.

המלצות – צלם אירועים טוב הוא אחד כזה שתקבלו עליו המלצות מחברים. אבלף גם אחרי שקיבלתם את ההמלצה כדאי שתצפו באלבומים ותתרשמו גם מהעיצוב בהמשך.

כימיה בין הצדדים – נפגשתם עם צלם אירועים. איך מתפתחת השיחה, האם הוא מסביר פנים או מתנשא, האם הוא פתוח להקשיב או שהוא רק משמיע, האם הוא סימפטי? מדובר בפרמטרים חשובים כיון שאתם הולכים להיות איתו כל הערב והתמונות שלכם בידיים שלו.

הכל כתוב – חשוב לסגור את כל הפרטים בחוזה. צלם אירועים צריך להתחייב לתת לכם דיסק עם כל התמונות, מתוכם אתם בוחרים את הטובות, אתם סוגרים איתו כמה צלמים יגיעו לאירוע, מתוכם סטילס ווידאו, מהי שעת ההגעה, איפה מצטלמים והיכן יהיו צילומי סטודיו.

אל תשכחו שתמונה אחת שווה אלף מילים וחשוב צלם שיהיה טוב במעשים ופחות טוב במילים.

אז הצטרפו למאות גולשים מרוצים הנעזרים בשירותי האתר מדי חודש ובואו למצוא את צלם האירועים הטוב ביותר עבור האירוע שלכם.

מאמרים פופולריים

תפריט נגישות